Sklep internetowy secondhandowa.pl

  • strategia budowania marki
  • pakiet identyfikacji wizualnej
  • sklep internetowy

Secondhandowa to marka odzieży z drugiej ręki, której misją jest ratowanie ludzkości przed ogromnymi ilościami plastiku, którymi zasypuje nas fast fashion. W swojej ofercie ma jedynie ubrania z drugiej ręki i tylko z naturalnych materiałów.

Misja marki, którą wspólnie opracowaliśmy

“Pragniemy, aby ubrania z drugiej ręki były w oczach ludzi czymś lepszym, głębszym i bardziej wyjątkowym niż nowe”
Secondhandowa dokładnie selekcjonuje i pielęgnuje ubrania z naturalnych materiałów, a wszystko w duchu less-waste.

Cudo! Czy też widzisz rolę superbohatera?

Design

Skoro działamy na korzyść ludzkości i naszej planety, to pójdźmy w “dizajn” naturalny. Stąd właśnie wzięły się odcienie beżowego.
W logo mamy subtelne elementy roślinne, które doskonale współgrają delikatnie zdobioną czcionką.

Każdy produkt jest unikatowy!

Sklep nietypowy, ponieważ dotyczy ubrań z drugiej ręki, zatem każdy produkt sprzedawany jest tylko raz. W takim sklepie zakupy robi się nieco inaczej. Rozmiar rozmiarowi nierówny, więc potrzeba jasno określonych wymiarów, a kluczowe znaczenie dla wielu użytkowników może mieć stan w jakim jest dany ciuch. Mamy szeroką bazę marek i rozmiarów w związku z czym, interfejs właściciela sklepu również został przygotowany tak, aby dodawanie produktów było proste.

Jak robimy zakupy?

W dzisiejszych czasach większość zakupów odbywa się przez urządzenie mobilne np. smartfon. To jest fakt, dlatego cały serwis secondhandowej skupia się na jak najłatwiejszym i przejrzystym interfejsie, tak aby zakupy na tych urządzeniach były banalnie proste.

Czy to już koniec?

Zdecydowanie nie! Secondhandowa ciągle się rozwija dzięki naszej stałej współpracy. Zaplanowana strategia marketingowa przynosi już swoje pierwsze plony, które można obserwować poprzez wzrost zamówień i grona zaangażowanych odbiorców na instagramie.

https://secondhandowa.pl/

Instagram @secondhandowa